SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleni Banesen që gjithnje e keni enderruar MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
ID e produktit :
42209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesa ekskluzive ne mati1 te shkolla pavaresiaBanesat

Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 61m², 66m², 75m², 85 m², 87m², 87.2 m² dhe 113.3m2 me perzgjedhjen e materialeve si vijon:

1.Dera e hyrjes e Blinduar

2. Dyert e dhomave me garancion 5 vjeqar

3. Dyshemeja me Parket Mozaik 8mm

4.Keramika dhe Sanitaria te percaktuara nga Bleresi

5.Dritaret PVC me izolim akustik derin ne 80db ( gjermane TROCOL) me roletne 5 vite garancion

6. Nxemje Qendrore autoktone me rryme dhe mundesi kyqjeje ne ngrohtore te qytetit

7. Internet kabllovik dhe rrjeti i telefonis fikse

8 Muret ndarese mes apartamenteve jane (sendviq) mure me izoli akustik

9. fasada me izolom akustik dhe garancion te perjetshem

si dhe shume materiale cilesore te hapsirave te perbashketa me mirembajtje e shume vlera te tjera gjithashtu.Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
+37744231894
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »