SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me mundesi pagese per 60 muaj pa interes MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
ID e produktit :
42210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi do te ketë park dhe parking si dhe këndin e lojërave për fëmijë.
Kompleksi me i ri ne MATI 1me standarde evropiane....çmimet me te lira (jashtëzakonisht te arsyeshme)

Banesat punohen:

FASADA: Punohet me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” Gjerman, 750kg, me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne tel.
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
+37744231894
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »