SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 17 ari truall ne Km e pare Shtërpcë - Brezovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
ID e produktit :
42218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 17 ari truall e cila gjendet ne Kilometrin e pare te rruges Shterpc -Brezovis ose me sakt 200 m para se me mbrri te Permendorja sic edhe mund te shihet prej fotove.
Trualli ka perafersisht rreth 60 metra dalje ne rrugen kryesore dhe ka infrastruktur dhe dokumentacion te kompletuar,
Cmimi eshte shume i volitshem
te interesuarit mund te me kontaktojn per detaj shtes rreth kesaj prone ne tel: 044/049 231 894
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
+37744231894
Shterpc - Brezovoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »