SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ngastra ne siperfaqe prej 60 ari ne Brezovic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
ID e produktit :
42224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngastrat jan ne distanc prej 300 m pas elektrokosoves ne Brezovic dhe eshte nje lokacion shume atraktiv per ndertimin e vikend shtepizave ku garanton nje privatsi te shendosh.

per detaj mund te me kontaktoni ne tel: 044/049 - 231 894
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
+37744231894
Brezovic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »