SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
**Super Ofert Banesa Njëdhomëshe 58.63 m²***
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
42246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bansa me sipërfaqe 58.63 m² e cila gjendet në lagjen e spitalit në Rrugën Muharrem Fejza . Banesa është në katin e 8 dhe 9, në objektin C11/B15. Banesa është në katin e 7, 8 dhe 9, në objektin C11/B14.

Banesa është e termoizoluar me tulla të kuqe të fasadës. Është e përshtashme për ju dhe familjen tuaj pasi që kjo banesë ka Leje Ndërtimi.

Ndërtimi do të bëhet me sistem të blloqeve banesore afër njëra tjetrës me anë të secilës banorët nuk do të kenë frikë se do të ju ndërtohet diçka afër banesës. Toka me sipërfaqe prej 34 % do të shfrytëzohet për ndërtim ndërsa 64 % do të ndërtohet lodra për fëmijë, fushë basketbolli, shëtitore, parkingje, hapësirë e gjelbërt këtu mund të gjeni ajër të pastër dhe qetësi të plotë larg nga zhurmat e bezdishme.

Për më shumë info kontaktoni në numrin 045/543-222 apo www.pozhegubrothers.com 
Informata rreth publikuesit
Pozhegu Brothers
Prishtinë
045543222
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »