SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 86m2 në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
42247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat 86m2, kati përdhese dhe i 8-të, në Bregun e Diellit. Banesat gjenden në Kompleksin e ri " Sima Com". Të dy banesat kanë hapësirën e njejtë përveq që në përdhese nuk ka ballkon. Banesat kanë këtë renditje:
- qëndrimi ditor me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- wc
- koridor
- ballkon
Qmimi, kati përdhese është 800 euro për m2, i diskutushëm.
Qmimi, kati i 8-të është 750 euro per m2, i diskutushëm.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber 0377 44 147 956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »