SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjentisht trualli me Sip= 66 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '14
ID e produktit :
42279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjentisht trualli me Sip= 66 Ari .
Lokacioni : te udhëkryqi i Milloshevës. Kyqja ( PRISHTINE-MITROVIC -PODUJEV-OBILIQ ).
Trualli ka infrastrukturë të plotë : ujë , knalizim ,rrymë , por ka edhe ujë natyrorë me kapacitet të madh në çdo pjesë të truallit ku edhe tani ka pusin për ujitje.
Në parcellë gjendet edhe Ballon Salla në gjendje funksionale me standarde për futboll të vogël sikurse shifet në foto.

Çmimi : 4900 Euro / Ari, i negociueshëm.
Ky çmim ka rënje për shkak të nevojave të investimeve të pronarit nga 5500 në 4900 Euro

Në kuadër të këtij çmimi hynë edhe komplet infrastruktura e Ballon Sallës me objektet përcjellëse , çka do të thotë se parcella është komerciale qysh tani.
Trualli ka gjersi në rrugën regjionale 50 m dhe komplet është e rreghuar me rrethojë metalike, gjithashtu 50 ari trualle janë të rrethuara edhe jasht kompleksit të Ballon Sallës.

Trolli shitet edhe pa ballon sallë, qka dmth se Ballon Salla mund edhe te demontohet dhe të shitet pa të.
Çmimi pa ballon sallë dhe elementet percjellsë është 4600 euro, pak i negociueshëm

Tel: 044338450/049498718
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »