SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 3 dhomshe 77m2, kati i 4-te, ne Ulpiane
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
42281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 77m2, kati i 4-të, në lagjen Ulpiana, përball shkollës "Hasan Prishtina" Banesa është komplet e renovuar, me orientimin Jug - Perëndim. Banesa ka dokumentacion te rregullt, me fletë poseduese, ujë 24 orë, (ka rezervoarin), ngrohje qendrore, klimatizim si dhe parking të mjaftueshëm. Banesa ka organizim shumë të mirë të hapësirës me këtë renditje:
- salloni i madh ndaras
- kuzhina ndaras
- trepezarija ndaras
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridori
- ballkon
Qmimi është 95.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 0377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »