SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:59
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen Ulpiana, afër restoran SIMFONIA, me sipërfaqe 53m2,(64m2 hapsirë fizike) kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite,kuzhinë të ndarë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e renovuar.
Ndertim i vjeter.
Çmimi: 69.000€
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »