SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa nje dhomshe ne lagjen Dardania
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
42301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen "Dardania" afër restorantit "Dubrovniku" ne katin e peste (lifti punon). Banesa është e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka një dhomë dhe një kuzhinë të ndarë. Informatat përmes telefonit nga 14:00 deri ne 20:00.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
044116779
Dardani, afer Restorantit Dubrovniku [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »