SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 45M2 EKSTRA E RENOVUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
42651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA NE ULPIAN AFER FONTANES 45M2,
KATI IV.
ESTRA E RENOVUAR DHE E MOBILUAR
LESHOHET PER QIFT OSE FEMRA
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »