SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hotel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
ID e produktit :
42774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kam nje objekt te ndodhur ne Shqiperi ne qytetin e Kavajes ne Fshatin Spille, eshte zone bregdetare .

Objekti ka nje siperfaqe 150 m2 , Ndertim ka 120 m2. Objekti eshte 4 Katesh : kati i 1- ka 1 garazhd qe mban dy makina dhe nje gazoniere e kompletuar per banim. Kati i 2- ka 3 gazoniere te kopletuara per banim. Kati i 4- ka 3 gazoniere te kopletuara per banim. kati i 4- eshte papafingo dhe ka 2 dhoma gjumi dhe nje guzhin.Objekti shitet i kopletuar me te gjitha aksesoret shtepiak, eshte perdorur ne sezonin e veres si biznes per Hotel ne dhenie me qera. Eshte i paisur me Hipotek dhe me Leje ndertimi .

Cmimi 200000 euro

cel:0692195014
Informata rreth publikuesit
Rezart
Prishtinë
0692195014
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »