SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2, KATI 3, MATI1
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:07
ID e produktit :
42808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2, KATI 3, MATI1
SHITET BANESE NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATESH DHE I NDERTUAR ME LEJE NDERTIMI.

BANESA PERBEHET PREJ:

1 SALLON ME KUZHIN
1 DHOME GJUMI
1 SHPAJZ
1 BANJO

ÇMIMI:45000€
QIRAJA:220€

VEREJTJE: SHITET ME MOBILIE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »