SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:07
ID e produktit :
42810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1
SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1 ( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. AFER SHKOLLES PAVARESIA.

BANESA PERBEHET PREJ:

1 SALLON ME KUZHINË,
2 DHOMA TË FJETJES,
1 BANJO,
1 BALLKON DHE KORRIDOR.

ÇMIMI:65000€
QIRAJA:270€

VEREJTJE: SHITET ME MOBILIE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »