SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE FUSHE KOSOVE 111.50M2, KATERDHOMESHE ```
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:32
ID e produktit :
42811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE ME 111.50M2, KATERDHOMESHE, NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER. PERFUNDIMI NE FUND TE VITIT.
BANESA ESHTE NE KATIN E GJASHTE DHE

PERBEHET PREJ:
DHOME DITE,
KUZHINE,
TRI DHOMA GJUMI,
BANJO, DHE
BALLKON.

MUNDESI PAGESE ME KISTE DERI NE PERFUNDIM.

MUNDESI PRANIMI TE NJE VETURE SIPAS MARREVESHJES.


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »