SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 4.50 ari te lagjia bregu i diellit afer banesave te bardha
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
ID e produktit :
43024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4.50 ari te lagjia bregu i diellit afer banesave te bardha me infrastruktur te plot dhe qmimi per ari eshte 36.000 euro per me shum 044778169.
Informata rreth publikuesit
Bashkimi
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »