SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2, DARDANI NE KATIN E 4 ```
Çmimi :
€88,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:08
ID e produktit :
43029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE PRISHTINE MBINDERTIM PAS LUFTE, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 126M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DARDANIA DHE STACIONIT TE AUTOBUSAVE.


ÇMIMI: 700€/M2

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
DARDANI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »