SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Durres 2 dhomshe,e mobiluar ka kuzhine paradhom
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '14
ID e produktit :
43056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Durres 2 dhomshe,e mobiluar ka kuzhine paradhom ballkon dhe banjo & wc, me klim,perball restoranit ne uje .Pronari kosovar me te gjitha dokumentacionet e nevojshme.Qmimi 28,000.00euro.Mund te na kontaktoni ne nr.mobil 049295513
Informata rreth publikuesit
Selvije
Mitrovice
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »