SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
43081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepia ne te njejtin oborr. Njera ne sip. prej 180 m2 dhe tjetra ne sip. prej 100 m2.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Gjakovë
044126267
Gjakove- Rr. Permet Vula Nr.3 (Lagjja e Hadumit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »