SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES TOKE NE FSH.JEZERC- ferizaj
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
ID e produktit :
43082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedoje toke me hektar per shitje ne urgjente fshatine JEZERCE ne lagjen e uksmajlve Toka eshte e pershtateshmeper nevojat per biznese dhe private per ndertimine evillave ,vikendicave per pushime verore dhe dimerore, mjellve bujqesore dmth. eshte e pershtateshme per troje dhe veprimtari tjera* posedone insfrakturen 2 rrugoe alternative, rrymen dhe uje burone ne parcell dhe eshte rrethe 300 metra asfaltine dhe ka drunje te ndryshem e per hije eshte afer banimeve te tanishme ne lagje * *Toka shitet me ari dhe hektar.Toka ka te gjiothe dokumentacionine e saj ne reegulle dhe eshte prone e te njejtite pronare shqipetar qe mbi 100 vite*Qmimi fillestar minimal 300 euro per ari dhe ate mesatar 560 dhe 650 euro duke marr parasyshe pozitene e rrafshet apo shpate dhe sasine e blere per ari apo hektar* Toka munde te shikoni qdo dite prej te henes deri te shtunen nga ora 08.00 deri 18.30 duke em kontaktuar ne telefone per te len takime * Per qdo info me teper she per ta shikuar token qe deshironi te bleni ju lutem me kontaktoni ne 049 310 376 Vende te mira per te gjithe*
Vende te mira per te gjithe!
Te paret zgjezhin me te miren*
Ju mirpresime!
Informata rreth publikuesit
Kompania Energjetike Elektrika Sh.A.
+38649310376
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »