SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera në qendër të qytetit, 42 m2.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
43110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qera në qendër të qytetit, afër TEB bankës ose mbrapa teatrit Kombëtarë. Lokali sapo është rinovuar me laminat, ka dy dyer me hymje te vecant, rrymë, ujë dhe kanalizim. Lokali ka 42m2 + parking privat për një veturë. Cmimi 450 Euro i diskutueshëm.

Per me shume detaje kontakto: 044 555 565 / 049 555 565 ose 044 307 245.
Informata rreth publikuesit
adonis
Prishtinë
044307245
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »