SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shtije ne Prishtine.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '14
ID e produktit :
43125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 90 metra katror. Banesa gjindet ne nje lagje mjaft atraktive ne Prishtine me pamje shume te bukur.
Dy dhome te gjumit jon, sallon, kuzhine, 1 banjo dhe ballkon.
Eshte e mobilume me mobile shume moderne
Klim edhe jacuzzi gjithashtu edhe nxemje ka.

Qmimin e dikujtojm masi keni shikur edhe banesen.


Per me shume informata dhe nese keni ndonje pytje vetem me kontaktoni dhe shikoni banesen.
Numri telefonit : 044-295-893.
Email: qaza62@msn.com
Informata rreth publikuesit
Qazim
Prishtinë
044293893
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »