SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6 ari truall mbrapa Albit ne Bardhosh
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
6 m²
ID e produktit :
43131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari e 8 metra truall mbrapa Albi Comerc ne Bardhosh. Eshte vend i pershtatshem per jetese ka gjithe infrastrukuren e nevojshme, rrymen, ujin dhe kanalizimin etj. Me dokumentacion te rregullt. Qmimi eshte 65.00 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »