SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesën me qira Dardani ( Sante )
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
43134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira banesën 2 dhomëshe, kuzhinë me trapezari, banjo, dhe me të gjitha mobilet , në gjendje të shkëlqyer.Banesa gjendet te Santea në Dardani ( Mbrapa ALBIT – it ) Hyrja e 2 , kati i 8
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Matiqan
Dardani Sante - kati 8 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »