SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa e RE dhe e leshuar me qira (lokacioni: Banesat e Standardit) NE SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
43143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e RE te banesat e Standardit.
Banesa ka 40.56 metra katror dhe eshte ne katin e V.

Banesa eshte e leshuar me qira, prej Janarit 2014, me jetegjatesi kontrate 1 vjet nga nje vajze.

Banesa eshte komplet e mobiluar.
Nese banesa shitet komplet e mobiluar, aterhere cmimi i padiskutuar eshte 38.000.
Nese banesa shitet gjysme e mobiluar me orman dhe kuzhin te porositur dhe te punuar, atehere çmimi eshte 37.000.

Banesa mundet te shikohet cdo dite prej ores 12:00 ose mbas ores 18:00.
Banesa behet edhe ndrrim me ndonje toke, e cila ka infrastrukture te plote, ne Lagjen Qendresa apo ne Hajvali.
Banesa bartet nga pronarja te bleresi me ndihmen e noterit.
Mundesisht kontaktoni vetem ne email/valdete.xhemaili@osce.org
Informata rreth publikuesit
Pronari
Prishtinë
044 132 872
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »