SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:50
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
520 m²
ID e produktit :
43144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me siperfaqe prej 14 Ari oborr.
Shtepi dy kate me 520m2 te banuara posedon:
Kati i pare posedon: sallon , kuzhine nje dhome gjumi , nje banjo nje depo dhe nje Garazhe.
Kati i dyte posedon: gjashte dhoma gjumi , dy banjo dhe nje terase te madhe.
Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.
Shtepi e ndertuar para dy viteve, posedon infrastrukture te plote, nxemje qendrore dhe gjendet ne nje vjend mjafte te qete per banim familjare.
Shtepia gjendet afer rruges Ferizait.
Çmimi i shtepise eshte 250.000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »