SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI 84M2 TE PARKU I QYTETIT NE RRUGE KRYESORE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
43164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET LOKALI 84M2 PERDHES DHE 30M2 BORDUM I LESHUAR ME QIRA PERBALL PARKUT TE QYTETIT
LOKALI ESHTE NDERTIM I RI I LESHUAR ME QIRA QE DISA VITE KU RUGA ESHTE SHUME E FREKUENTUAR
QMIMI 130000EURO I NEGOCIUSHEM
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »