SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 109m2 ne katin e 5-te ne lagjen Arberia
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
43166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 109m2 ne katin e 5-te, ne lagjen Arberia, ndertim i Dumnica Group. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe eshte shume funksionale. Ka kete renditje hapsirash:
- salloni i madhe me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- shpajz
- ballkoni i madhe me pamje nga qyteti
Poashtu ka 2 garazha 25m2.
Qmimi eshte 1000 euro per m2,
Qmimi per garazha eshte 500 euro per m2.

Agjension Dion
044 147 956 ose 049 147 956
038 520 063
www.dion-ks.com 
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »