SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 42M2 NETO NERTIM I RI PERBALL PARKUT PRISHTINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 42M2 NETO BRUTO RRETH 50M2 NERTIM I RI PERBALL PARKUT PRISHTINE
KATI III
RENDITJA
DHOME DITE ME KUZHINE
DHOME GJUMI
BANJO
KORIDOR DHE BALLKON
BANESA SHITET KOMPLET ME MOBILE QIMIMI SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »