SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 85M2 NETO BILL KLINTON
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 84.20M2 NE DOKUMENTE, 94M2 E SHFRYTEZUSHME BRENDA MUREVE
KATI 1
DHOME DITE
KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
BANJO
WC DHE
2 BALLKONA
BANESA ESHTE E RENOVUAR DHE SHITET KOMPLET ME MOBILE
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
RR. BILL KLINTON MBI BANKAT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »