SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 94m2 ne katin e 4-te ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 94m2, ne katin e 4-te, ne Bregun e Diellit. Banesa gjindet perball Ambulances, ndertim i shtetit, banesat me tulla te kuqe. Banesa eshte komplet e mobiluar, momentalisht eshte e leshuar me qira, shitet me mobilje. Banesa ka kete organizim te hapesires:
- salloni, kuzhina dhe trapezaria
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- 2 ballkona
Qmimi eshte 1100 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »