SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Apartament ne Golem Plazh, Shqiperi!
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
43224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nje apartament, e tipit garsoniere e cila ka 1 banjo dhe 1 dhome + ballkon. Siperfaqja eshte 42m2 dhe shitet me gjithe hipoteke.
Vlera fillestare eshte 18000Euro.
Shtepia ndodhet ne 150M larg nga dëti dhe ndodhet ne vijen e dyte te banesave larg detit.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »