SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:53
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
43225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet Banesa ne katin e VIII me 74m2
Banesa posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera llaminat, dyer prej druri , dritare te plastikes.
Banesa posedon infrastrukture te plote, nxemje qendrore , ashensor etj.
Banesa gjendet ne lagjen e Spitalit ne Prishtine.
Çmimi I baneses eshte 800 euro m2.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel) Gjilan 60000
www.amsa-ks.com  Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »