SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
133 m²
ID e produktit :
43226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa me 133 m2 ne katin e III banues.
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe do te jete me kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine, tri dhoma gjumi, dy bano dhe nje terase.
Banesa gjendet ne rrugen kryesore Gjilan – Kamenice .
Banesa me pamje nga rruga kryesore ( perball Gjukates)
Planifikohet te jete e banuar ne fund te vitit 2014
Çmimi i baneses eshte 550 euro m2
Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel) Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 


Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »