SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa ekslusive me qira te parku i qyettit
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
43247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qytetit per nderkombetar,kati i VI-të me lift,ndertim i ri ,uji 24 orë me pamje te bukur nga parku,çmimi 800 euro.

Banesa posedon sallonin me kuzhinë,dy dhoma gjumi,ballkon me pamje te bukur nga parku,banjo siu dhe njëballkon te vogel.

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »