SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiet banesa ne qender kopleksi qafa
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
43248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne qender te kompleksi qafa 34 m2 ndertim i vjeter me flete poseduse,kati i II-të me lift,çmimi 1200 euro i negociueshem

Banesa posedon: nje dome ,banjo,koridor,dhe kuzhinen ndamas,

tel. 038220880
049123275
044123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »