SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI ```
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:49
ID e produktit :
43468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPIA: 90M2, 4 DHOMA, KUZHINE, BANJO DHE SHPAJZ. SIPERFAQJA E TRUALLIT:550M2.. LOKACIONI: SOFALI AFER VARREZAVE TE JEHUDIVE ÇMIMI:200.000 €

Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
SOFALI AFER VARREZAVE TE JEHUDIVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »