SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Madhësia :
7725 m²
ID e produktit :
43593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup (Laplje selo), Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te kalohet hekurudha ne anen e dhjathte 100 metra nga Univerziteti FAMA, përballë rrugës "Agro Trade"dhe Rama Petrol. Toka eshte me dokumentacion te rregullt. Pronar.
Informata rreth publikuesit
Boban
Prishtinë
049192080
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »