SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
43628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e renovuar komplet,ka dy terrasa,nje sallon me kuzhine dhe nje dhome e fjetjes ,,65 m2
Banesa leshohet me qira menjehere per familjar dhe nderkombetar.
20 metra larg nga hotel GRAND-PRISHTINE si dhe afer fakultetit ekonomik-juridik.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
049610771
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »