SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Veternik
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
43691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa - Veternik, siperfaqes prej 360 m2 ne 3 ari toke. Shtepia i ka 5 dhoma, sallon me kuzhin, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe 1 teras i ka 40 m2 dhe garazha 56m2. Çmimi 170000 €uro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »