SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 91m2, te Standardi ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
43706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2, ne katin e 5-te, ne Kompleksin e Standardit, ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa ka hapesire te shfrytezuar mire, poashtu ka edhe garazhen 19m2 si dhe bodrumin 4.5m2.Posedon dokumentacion te rregullt.
Ka kete renditje te hapesires:
- salloni, kuzhina
- dhome e gjumit per prinder
- 2 dhoma gjumi per femije
- banjo
- toalet ( wc)
- shpajzi
- koridori
- ballkoni
Qmimi eshte 99.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 044147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »