SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes 108m2 cmimi volitshem
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
43715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 108m2 mrapa Universitetit Amerikan rruges per Germi.
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka nje renditje shum te mire me 3 dhoma gjumi, 1sallon ,1 kuzhine, 1banjo dhe 1wc. Ka pamje shume te mire gjelbrimi nga mali i Germise. Banesa eshte e gatshme per banim.
Cmimi i arsyeshem gjithashtu ka mundesi me pranu ndonje veture si kompensim te nje pjese te shumes totale.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pronari
044636334
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »