SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesat ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:14
ID e produktit :
43761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten banesat ne kompleksin ekskluziv banesor “ARSA” me hapesire te mjaftueshme te gjelberuar dhe kende per femije e shetitore, sipas te gjitha standardeve te percaktuar me ligj.
Banesat dupleks me siperfaqe prej 100m2 (dy kateshe) me kete renditje:
Kati i pare me 51m2 te banuara posedon : sallon, kuzhine,nje banjo dhe nje terase.
Kati i dyte me 49m2 te banuara posedon: dy dhoma gjumi nje banjo dhe nje shpajz.
Dyer prej druri, dritare me roletne qe leshohen deri ne dysheme, dyshemeja llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte.
Ashensor cilesor i sigurise se larte.
Paisje kabllobe: Tv kabllovik, telefon , internet etj.
Banesat gjenden ne rrugen kryesore Gjilan-Kamenice.
Çmimi i banesave eshte i diskutueshem.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »