SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
43771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa ne katin e VIII me 74m2
Banesa posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera llaminat, dyer prej druri , dritare te plastikes.
Banesa posedon infrastrukture te plote, nxemje qendrore , ashensor etj.
Banesa gjendet ne lagjen e Spitalit ne Prishtine.
Çmimi i baneses eshte 800 euro m2.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.


Mund te na kontaktoni ne :


Tele : 0280/ 322 223


Mob : 045/ 280 801


Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000


www.amsa-ks.com 


Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »