SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shoqeria e Ndertimit Çota Contruction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
43795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çota Construksion shet apartamente ne zonen e plazhit tek Shkembi i kavajes ne rrugen dytesore krahu i plazhit. Tek ne do te gjeni apartamente 1+1(56-65m2) , 2+1(78-102m2) garsionere (42m2) dyqane(70m2) dhe garazhe me punime bashkohore dhe moderne. Firma Çota Construction vjen ne treg me ofertat me te mira. Cmimi per m2 ( meter katror) eshte 500Euro por per cdo klient i cili ka mbi 50 % te parave do te ket ulje shume te arsyeshme per ju. Tek ne te gjitha apartamentet , dyqanet , garazhet jane te HIPOTEKUARA , pra ajo qe blen eshte e sigurt dhe mbetet pergjithmon e juaja. Ne kemi apartamente nga krahu i detit ne papafingo ku duket shume bukur edhe deti . Kemi apartamente me pamje nga gjelberimi relaksues i faqes se shkembit te Kavajes i veshur i teri jeshil ku ju mund te pini kafe ne ballkonin tuaj dhe te shijoni pamjen reklasuese. Mos ngurroni te kaloni nga ne. Ju zgjidhni , ne ofrojme!. Zgjedhja juaj eshte obligimi yne!. Zgjidhni cilesine dhe korrektesine.
Ju faleminderit! nr, Kontakti 067 20 14 004 0se 069 919 919 0
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »