SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera ne Prishtine
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qera na lagjen Kalabria (afer UBT-s) ndertim i EXDS
Banesa eshte ne katin e dyte, eshte e mobiluar dhe ka rreth 65 m2.

Per me shume info kontakto kete numer: 044 999 333
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 316 021
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »