SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne qender te prishtines afer hotel grandit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
43916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa ne qender te Prishtines... 20 metra larg Hotel Grand, Eshte plotesisht e renovuar Ka dy terrasa,nje dhome fjetjeje dhe nje dhome e madhe e ndjenjes bashkë me kuzhinë E pershtatshme per familjar dhe nderkombëtar.
Informata rreth publikuesit
Besim
Lyon, France
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »