SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ( 90m2), kati 1-re,Bregu i Diellit(ndertim i vjeter)
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ( 90m2), kati 1-re,Bregu i Diellit(ndertim i vjeter.
Banesa Posedon: Sallon, Kuzhine,trapezari, 2-Dhom Gjumi, 1-Banjo, 1- Wc, 2-Ballkon ( nje ballkon me Shpajz ) .Cmimi 95 000 euro.
Lokacioni:Bregu i Diellit, Zona e Lindjes, Bll.10, Nr1 Banesa gjindet afer baneses se Presidentes, në katin e pare përball Rruges B.
E pershtatshme poashtu per zyre, ordinance etj.
Ngrohje qendrore me Termokos, uje 24 ore.
Hapesire e madhe per parking dhe rekreacion
Dokumentacioni i garantuar
Agjensioni "Rezidenca"
tel: 044 173 593
044/165-616
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Bregu i Diellit, Zona e Lindjes, Bll.10, Nr1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »