SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Dardani tek Santea
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
ID e produktit :
43925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera 62 metra katror , 2 dhoma fjetje , kuzhin dhe sallon , 1 ballkon , banjo dhe wc te ndara . E Mobiluar dhe gjindet ne Dardani tek Santea ( Te NenKalimi ) . Numri i Telefoni 044 - 296 486 -
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »