SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
141 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
4393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qender te Prishtines. Banesa eshte 4 dhomeshe dhe ka 141 m2, kati i katert (i fundit). Banesa ndodhet ne rrugen "Hajdar Dushi". Banesa posedon bodrum personal dhe ka mundesi mbi ndertimi. Banesa posedon: 3 dhoma te gjumit, 1 dhome te dites e ndare nga kuzhina dhe 2 ballkona. Banesa eshte ndertim i vjeter.

Numrat kontaktues: 049 883573
038 228 047
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
+38649883573
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »